Ataşehir Web Tasarım

Güzel ve kullanıcıların dikkatini çekecek bir web sitesiyle potansiyel müşterilere çok daha hızlı ulaşabileceğinizi biliyorsunuz değil mi ? Ataşehir web tasarım ajansı TanıtımX olarak; Kullanıcılarınızın dikkatini çekecek ve potansiyel müşteri sayınızı arttıracak web siteleri hazırlıyoruz. Özellikle hizmet sektöründe çalışan işletmeler için web sitesi ve doğru reklam olmazsa olmazdır. Özellikle Türkiye’de neredeyse 54 Milyon kişinin internet kullandığı göz ardı edemeyiz. Ataşehir web tasarım ve dijital pazarlama ajansı olarak süreç hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtlayacağız.

Ataşehir Web Tasarım Hizmeti

Öncelikle ne tarzda bir web sitesine  ihtiyacınızın olduğunun belirlenmesi gerekir. Her sektörün ihtiyacı vardır. Bunun yanı sıra potansiyel müşterilerinizin doğrudan iletişim kuracağı mı, whatsapp ile mi iletişime geçeceği ya da bilgi formuyla mı iletişime geçeceği gibi birçok durum web sitesi ihtiyacınızı belirlemektedir. Bunun yanı sıra kurumsal mı yoksa kreatif bir web sitesine sahip olmak istediğinizde oldukça önemlidir. TanıtımX Dijital Pazarlama Ajansı olarak müşterilerinizin neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda güçlü altyapıya sahip ve her an reklam verebileceğiniz bir web sitesi hazırlıyoruz.
 • İyi bir web sitesi en iyi çalışanınız olacaktır. 24 saat açık bir işletme ve içerisinde hizmetlerinizi sunan bir çalışan düşünün. Bunun için tek bir kereliğe mahsus 2000 Türk Lirası maliyete sahip olduğunu hayal edin.
 • Web sitesine 24 saat, kesintisiz olarak ulaşılabilmelidir. Aksi durumda bir web sitesi sahibi olmanızın bir anlamı kalmaz.
 • Çalıştığınız ajans olası bir durumda hızlıca çözüm bulabilmeli. TanıtımX Dijital Pazarlama Ajansı olarak en güçlü olduğumuz alanın bu olduğunu biliyoruz.
 • Bütçe dostu fiyatlar sunabilmeli. Çünkü işletmeler ile ajansların doğru ilerleyebilmesinin en önemli noktası budur.

Ataşehir Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Fakat hizmetlerinizi doğru anlatabileceğiniz hazır web sitesi fiyatları ortalama olarak 1500 Türk Lirası ile 3000 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir. Online ödeme alıp, almayacağınız gibi faktörler ücreti etkileyebilir.  Ataşehir web sitesi fiyatları içerisinde TanıtımX Dijital Pazarlama ajansı olarak fiyat politikamız paketlerle birlikte sabittir. Bunun yanı sıra ortalama 24 ile 62 saat arasında web sitenizi teslim ediyoruz. Paketin İçerisine Neler Dahildir;
 • Hazır web sitesi teması, (Ortalama 50 Dolar Civarındadır.)
 • Alan adı ve Hosting, Ücreti (Ortalama 500 Türk Lirasıdır.)
 • Size özel mail adresi, (merhaba@tanitimx.com gibi.)
 • İstenilen özellikler.

Google’da Reklamsız Yükselmek İster Misiniz ?

İstanbul SEO Ajansı olarak reklamsız olarak hedeflediğiniz anahtar kelimelerde ve hedeflediğiniz ilçelerde profesyonel destek sunabiliriz. Sanılanın aksine SEO bir anda değil, nispeten uzun vadeli bir yatırımdır. Fakat müşteri geri dönüşü olarak kusursuz bir yatırımdır.
Potansiyel müşterilerinize reklamsız olarak ilk sayfadan ulaştığınızı düşünün. Geri dönüş oranını hayal edebiliyor musunuz ?
Google’a “Ataşehir web tasarım” yazdığınızda nasıl bizim web sitemizi ziyaret ettiyseniz, müşterilerinizin sitenizi bu şekilde ziyaret ettiğini hayal edin.

Google Reklamlarıyla Hızlı Sonuç Alın!

Dilerseniz Google İş Ortağı olarak reklamlarınızı 24 saat içerisinde yayına alarak çok daha hızlı sonuç elde etmenizi sağlayabiliriz. Bu sayede hedeflediğiniz anahtar kelimede sadece Tıklama Başı Ücret ödeyerek potansiyel müşterilerinizin, dijital işletmeniz olan web sitenizi ziyaret etmesini sağlayabiliriz.    

Web tasarım firması seçerken; 

 • Hızlı iletişim kurabileceğiniz, 
 • Karşısındakine güven veren, 
 • Referanslarıyla iletişime geçmenizi sağlayacak, 
 • İstenildiği takdirde sözleşme yapabilecek ajanslarla çalışmalısınız. 

Çünkü web tasarım ciddi bir iştir. Dijitaldeki işletmenizi yukarıdaki şartları karşılayamayacak kimseye emanet etmemelisiniz. 

 

Hazır web sitesi hizmetinden yararlanan web sitelerinin teslim süresi ortalama olarak 72 saattir. Bu süreden daha kısa sürse bile içeriklerin hazırlanması ve diğer sayfaların eklenmesinden dolayı ortalama süre budur. 

Merak ettiğiniz soruları yanıtlayalım.

Dijital pazarlama, web tasarım ya da aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçin.

Çağatay Güney
Çağatay Güney

Kariyerime 16 yaşındayken Wordpress ile kurduğum ilk siteyle başladım. Ardından bir web sitesini kurmanın tek başına yeterli olmadığını fark edip; Dijital Pazarlama (SEO, SEM) ile tanıştıktan sonra dijital dünyanın işletmelere ve bana neler sunabileceğini bizzat ve farklı yöntemlerle deneyerek öğrendim.
Nisan 2022'de TanıtımX Dijital ile birlikte birçok farklı KOBİ'nin büyümesine ve maksimum reklam geri dönüşümüyle işletmesini büyütmesine katkı sağladık.