Eyüp Web Tasarım

 Eyüp web tasarım hizmetimizle birlikte mobil uyumlu ve müşteri mıknatısı web sitesine makul ücretlerle sahip olabilirsiniz!  Bu yazımız içerisinde Eyüp web tasarım hizmetimizin kapsamından, süreçlerinden ve ortalama ücretlerinden bahsedeceğiz. Çünkü istenilen özellikler ve sürece bağlı olarak web sitesi fiyatları farklılık göstermektedir.

Eyüp Web Tasarım Hizmetlerimiz

Web siteleri kendi içerisinde sunulacak hizmetlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Mesela kurumsal bir şirketle, internetten bir ürün satmak isteyen işletmenin ihtiyaçları farklılık göstermektedir. TanıtımX bu noktada ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurarak size özel çözümler sunar.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım temelde şu şekilde özetlenebilir; Online ödeme almayan ve işletmenin online hizmetlerini tanıtarak, mesaj ve telefon ile arama alacak işletmeler için en uygun seçenektir. Aslında hizmet almak için ziyaret ettiğimiz birçok web sitesi kurumsal web sitesidir.

E-Ticaret Sitesi

Online olarak ürünlerin listelendiği ve satıldığı web siteleri kurumsal web siteleri olarak adlandırılmaktadır. Sanılanın aksine e-ticaret sitesi sahibi olmak ve kurulum süreci geçmişteki kadar zor ve maliyetli değil. Pazaryerinde ürün satan, Instagram ya da benzeri platformlardan ürün satmak isteyen bireylerin hem karşısındaki kullanıcaya daha fazla güven güven vermesi, hem de gerçek bir sistem oluşturması için e-ticaret sitesi sahibi olmak bir seçenek değil, zorunluluktur.

Kurumsal E-Mail

 Eyüp web tasarım hizmetimiz kapsamında kurumsal mail hizmetimizde mevcuttur. Kurumsal mail gmail.com ya da hotmail.com gibi değil, isminiz@websitemiz.com olarak düşünebilirsiniz. Geçmişte büyük şirketlere ait olan bu mail adresleri artık KOBİ’ler ve hatta kişiler içinde gayet ulaşabilir maliyettedir. Web tasarım hizmetimizden yararlanan kişilere Kurumsal Mail hizmetimiz ücretsizdir. 

Web Sitesi Seçimi Nasıl Yapılmalıdır ?

Süreç başlatılmadan önce planlama ve nelerin istenildiği önceden belirlenmelidir. Çünkü; web sitesi bir inşaat gibidir. Bazı temeller ve süreçler öncesinde sağlam atılırsa başarılı bir süreç  başlatılabilir. Sunulacak hizmetlerin ve ürünlerin doğru aktarılması oldukça önemlidir.

Kurumsal web sitelerindeki süreç biraz daha pratik gözükse bile doğru bir strateji izlenilmesi başarıya giden en önemli adımdır. Sunulan hizmetler ve hizmetle ilgili yardımcı olabilecek bilgilerin ön hazırlığı yapılmalı ve ziyaretçilerin görebileceği alanlara eklenmelidir. Çünkü gelen kullanıcı sizi, tanıttığınız kadar bilecektir. 

E-Ticaret sitesinde aslına bakılırsa ürünlerden daha çok pazarlama stratejilerine yönelik bir süreç yönetilmelidir. Sipariş vermek birkaç adımdan oluşmalı ve kullanıcıyı yormayan bir süreç olmak zorundadır. Özellikle yavaş açılan web siteleri çoğu zaman satışların düşmesine sebep olmaktadır.

Eyüp Dijital Pazarlama

TanıtımX, dijital performansınızı artırmak amacıyla kurulan bir ajanstır. İstanbul Fatih’de bulunan merkezimiz üzerinden Google reklamları ve İstanbul SEO hizmetimiz başta olmak üzere ihtiyacınız olan alanlarda profesyonel danışmanlık ve operasyonel süreçlerinizi yönetiyoruz.

 

 

Çağatay Güney
Çağatay Güney

Kariyerime 16 yaşındayken Wordpress ile kurduğum ilk siteyle başladım. Ardından bir web sitesini kurmanın tek başına yeterli olmadığını fark edip; Dijital Pazarlama (SEO, SEM) ile tanıştıktan sonra dijital dünyanın işletmelere ve bana neler sunabileceğini bizzat ve farklı yöntemlerle deneyerek öğrendim.
Nisan 2022'de TanıtımX Dijital ile birlikte birçok farklı KOBİ'nin büyümesine ve maksimum reklam geri dönüşümüyle işletmesini büyütmesine katkı sağladık.