Kurumsal Web Tasarım

Hizmetlerinizi Daha İyi Tanıtarak, Daha Fazla Potansiyel Müşteriye Ulaşmak İstediğinizi Biliyoruz!

Kurumsal web tasarım, işletmeler veya diğer kuruluşlar için özel olarak tasarlanmış bir web sitesidir. Diğer web sitesi türlerinden farklıdır çünkü genellikle kuruluş hakkında geçmişi, ürünleri veya hizmetleri gibi daha fazla bilgi içerir. Kurumsal web tasarımları genellikle diğer web site türlerinden daha resmi ve profesyoneldir.

İdeal Bir Web Sitesinde Neler Olmalıdır ?

 • Hizmetler açık ve kullanıcıların dikkatini çekecek biçimde hazırlanmalıdır.
 • Siteye giren kullanıcı, sitede kaybolmamalıdır.
 • Hızlıca iletişime geçebilmelidir.
 • Web sitesi 7/24 açık olmalıdır. 
 • Başta Google olmak üzere tüm arama motorlarında çıkabilecek biçimde tasarlanmalıdır.
 • Hızlı çalışmalıdır. Çünkü kimse yavaş bir web sitesi istemez.
 • Siteye kaç kişinin girdiği takip edilebilmelidir.

Daha fazla müşteriye ulaşmanın zamanı gelmedi mi?

Dijital pazarlama, web tasarım ya da aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçin.

“Kurumsal web tasarım” terimi, bir işletme veya kuruluş için bir web sitesi tasarlama sürecini de ifade edebilir. Bu süreç genellikle gezinmesi kolay ve kuruluşla ilgili tüm gerekli bilgileri içeren bir web sitesi oluşturmayı içerir. Kurumsal web tasarımcıları, özel ihtiyaçlarını karşılayan özel bir web sitesi oluşturmak için genellikle işletmeler veya kuruluşlarla birlikte çalışır.

Çoğu kurumsal web tasarımı çalışmalarında bir Ana sayfa, Hakkımızda sayfası, Bize Ulaşın sayfası ve Ürünler veya Hizmetler sayfası bulunur. Ana sayfa, ziyaretçilerin göreceği ilk sayfa olduğu için genellikle web sitesindeki en önemli sayfadır. Ana sayfa, kuruluş ve ne yaptığı hakkında genel bir bakış sunmalıdır. Hakkımızda sayfası, kuruluş hakkında geçmişi, misyonu veya değerleri gibi daha fazla bilgi sağlamalıdır. Bize Ulaşın sayfası, ziyaretçilere e-posta, telefon veya sosyal medya aracılığıyla kuruluşla iletişim kurmanın bir yolunu sağlamalıdır.

Ürünler veya Hizmetler sayfası, kuruluşun sunduğu ürünler veya hizmetler hakkında bilgi sağlamalıdır.

Başarılı bir kurumsal web tasarım oluşturmak için hedef kitleyi göz önünde bulundurmak önemlidir. Web sitesi, hedef kitle için anlaşılması ve kullanılması kolay bir şekilde tasarlanmalıdır. Ayrıca hedef kitlenin aradığı bilgileri sağlayabilmelidir.

Web sitesinin amacını da dikkate almak önemlidir. Kurumsal bir web tasarımı, organizasyonu ve ürünlerini veya hizmetlerini tanıtabilmelidir. Ayrıca kuruluş hakkında bilgi verebilmelidir.

Kurumsal web tasarım, kurumun ihtiyaçlarını karşılayabilmelidir. Kuruluşun ihtiyaç duyduğu bilgileri sağlayabilmelidir. Ayrıca organizasyonun tanıtımını yapabilmelidir.

Kurumsal bir web tasarımı, profesyonel ve gezinmesi kolay olmalıdır. Tasarım basit ve temiz olmalı ve web sitesi kullanımı kolay olmalıdır. Giderek daha fazla insan internete erişmek için telefon, tablet yada akıllı televizyon gibi buna benzer birçok mobil görüntüleyici araçları kullandığı için hazırlanan web sitelerinin de mobil uyumlu hale getirilmesi gerektiği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kurumsal web tasarım yapılırken web sitesinin amacı göz önünde bulundurulmalıdır. Web sitesi, organizasyonu ve ürünlerini veya hizmetlerini tanıtabilmelidir. Ayrıca kuruluş hakkında bilgi verebilmelidir.

 

Tasarım yapılırken kurumun sunduğu ürün veya hizmetler göz önünde bulundurulmalıdır. Web sitesi, organizasyonu ve ürünlerini veya hizmetlerini tanıtabilmelidir. Ayrıca kuruluş hakkında bilgi verebilmelidir.

Kurumsal web tasarım yapılırken bütçe göz önünde bulundurulmalıdır. Web sitesi hedef kitlenin ihtiyaçlarını karşılayabilmelidir. Aynı zamanda kurumun ihtiyaçlarını da karşılayabilmelidir.

İşte tam da bu noktada biz TanıtımX olarak, kurumsal web tasarımlarını oluşturmak için profesyonel bir web tasarım şirketidir. Profesyonel bir web tasarım şirketi, TanıtımX sizin ve kuruluşunuzun özel ihtiyaçlarını karşılayan bir web sitesi oluşturmak için deneyim ve uzmanlığa sahip alanında uzman bir firmadır.

Kurumsal bir web tasarımı, herhangi bir kuruluş için değerli bir varlık olabilir. Marka bilinirliğini artırmaya, yeni müşteriler çekmeye ve satışları artırmaya yardımcı olabilir.

Başarılı bir kurumsal web tasarım oluşturmak için aşağıdaki unsurları dikkate almak önemlidir:

 • Sitenin genel görünümü ve hissi profesyonel ve dikkat çekici olmalıdır.
 • İçerik iyi yazılmış ve şirketin ürün veya hizmetleriyle alakalı olmalıdır.
 • Sitede gezinmek kolay ve kullanıcı dostu olmalıdır.
 • Tasarım, tüm cihazlarda görüntülenebilmesi için responsive olmalıdır.
 • Şirketin iletişim bilgileri belirgin bir şekilde görüntülenmelidir.

Bu hususları göz önünde bulundurursanız işletmenize fayda sağlayacak bir kurumsal web tasarımı oluşturabilirsiniz.

Kuruluşunuz için kurumsal web tasarım oluşturmayı düşünüyorsanız, profesyonel, kullanımı kolay ve mobil uyumlu bir web sitesi oluşturmak için sizde hemen vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

İnternet büyümeye ve gelişmeye devam ederken, iyi tasarlanmış bir web sitesine sahip olmanın önemi de artıyor. İster küçük bir işletme ister büyük bir şirket olun, kullanıcı dostu, bilgilendirici ve görsel olarak çekici bir web sitesine sahip olmak başarınız için çok önemlidir.

Kurumsal web tasarım firmaları sayesinde sizde kendi web sitenizi tasarlatabilir veya bir arkadaşınıza yada aileniz için  web sitesi yapmasını isteyebilirsiniz, ancak genellikle bunu profesyonellere bırakmak en iyisidir. Dışarıda birçok web tasarım ajansı var, hangisini seçeceğinizi nereden bileceksiniz?

Kurumsal web tasarım ajansı seçerken dikkat etmeniz gereken göz önünde bulundurulması gereken önemli birkaç şey:

 1. Deneyim ve uzmanlık.

Kurumsal web tasarımı söz konusu olduğunda, çok fazla deneyime ve uzmanlığa sahip bir ajans seçmek istersiniz. İdeal olarak, sektörünüzdeki işletmeler için web siteleri tasarlayan bir ajans istiyorsunuz. Bu şekilde, işletme türünüz için en iyi sonucu verecek tasarım türüne aşina olacaklardır.

 1. Bir çalışma portföyü.

Herhangi bir iyi kurumsal web tasarım ajansı, önceki çalışmalarının bir portföyüne sahip olmalıdır. Bu size onların tarzları ve çalışmalarının kalitesi hakkında iyi bir fikir verecektir.

 1. Profesyonellerden oluşan bir ekip.

Web tasarım projesi tek kişinin yapabileceği bir şey değildir. Başarılı bir web sitesi oluşturmak için farklı becerilere ve uzmanlığa sahip profesyonellerden oluşan bir ekip gerekir. Bir ajans seçerken, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir web sitesi oluşturmak için birlikte çalışabilecek bir tasarımcı, geliştirici ve içerik oluşturucu ekibine sahip olduklarından emin olun.

 1. Hedeflerinize odaklanın.

Web siteniz, hedefleriniz göz önünde bulundurularak tasarlanmalıdır. Seçtiğiniz ajansın hedeflerinizi anladığından ve onlara ulaşmanıza yardımcı olacak bir web sitesi oluşturabileceğinden emin olun.

 1. Başarınıza bağlılık.

Seçtiğiniz kurumsal web tasarım ajansı, başarınıza bağlı olmalıdır. Web sitenizin tam olarak ihtiyacınız olan ve istediğiniz şey olduğundan emin olmak için sizinle birlikte çalışmaya istekli olmalıdırlar.

Doğru kurumsal web tasarım ajansını seçmek, web sitenizin başarısı için çok önemlidir. Bir ajans seçerken bunları aklınızda bulundurun ve ihtiyaçlarınızı karşılayan ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan bir web sitesi oluşturabilecek birini bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

 • İyi bir üne sahip bir ajans bulun. Bir süredir faaliyet gösteren ve iyi bir üne sahip bir ajans arayın. Portföylerine göz atın ve istediğiniz web sitesi türüyle ilgili deneyimleri olup olmadığına bakın.
 • Ajansın duyarlı olduğundan emin olun. Ajansla kolayca iletişime geçebilmek ve sorularınıza zamanında yanıt vermelerini sağlamak istiyorsunuz.
 • Ajansın uygun fiyatlı olduğundan emin olun. Web sitenize fazla harcama yapmak istemezsiniz, bu nedenle bütçenize uygun bir ajans bulduğunuzdan emin olun.
 • Ajansın bilgili olduğundan emin olun. Seçtiğiniz ajansın kurumsal web tasarım konusunda bilgili olduğundan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir web sitesi oluşturabileceğinden emin olmak istiyorsunuz.
 • Ajansın yaratıcı olduğundan emin olun. Yaratıcı olabilecek ve web siteniz için benzersiz fikirler bulabilecek bir ajans istiyorsunuz.

İşte biz TasarımX olarak tüm bu saydığımız maddelere sahip köklü bir firma olup sizin ve ihtiyaçlarınızın tespitini yapıp, size en uygun fiyat çerçevesinde deneyimli ekibimiz ile kolayca SEO uyumlu kurumsal web sitenizi kısa zamanda yayınlıyoruz.

Merak ettiğiniz soruları yanıtlayalım.

Dijital pazarlama, web tasarım ya da aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçin.