Profesyonel Web Tasarım

Başarılı, dikkat çeken web sitesine sahip olan ve doğru dijital pazarlama hizmetleri sunan işletmeler, diğer işletmelere kıyasla çok daha hızlı büyümektedir. Özellikle internet kullanımının yaygınlığının arttığı günümüzde bu durumu çevremizde, hatta kendimizde bile görebiliriz. Özellikle işletme sahipleri ve işini büyütmek isteyen işletmeler için hazırladığımız profesyonel web tasarım içeriğimiz rehber niteliğinde olacaktır.

Profesyonel Web Tasarım Nedir ?

Bilinenin aksine “profesyonel web tasarım” kavramı, kurumsal web tasarım ya da tek sayfalık web sitesinden farklı değildir. Burada öne çıkan nokta; 3D formulüdür. Profesyonel web sitesi ile bir başka siteyi ayıran 3D formülü nedir ?

Doğru Tasarım: Her işletmenin karakteristik yapısı farklıdır. Kullanmak istediği tasarım, hitap etmek istediği kitle gibi birçok soru daha doğru tasarımı ortaya çıkarmaktadır. TanıtımX Dijital olarak hangi hizmetimiz olursa olsun doğru hedef kitleye hitap eden tasarımlar seçiyoruz. Seçiyoruz ki; İşletme ile Google ya da farklı bir platformda reklam verildiğinde çıkacak sonuç başarılı olsun.

Doğru İçerik: Aslına bakarsak başarılı içerik; doğru tasarımdan daha önemli olabilir. Kullanıcıya hitap eden fakat içeriği dolu olmayan bir web sitesi potansiyel müşterinize güven vermeyecektir. Elbette dış görünüş önemlidir. Fakat için dolu içeriklerle birlikte potansiyel müşterilerinizin aklına kazınmanız hiçte zor değildir. Özellikle aktif olarak reklam verip, harcanan reklam tutarının minimum x2,5 kadarı net kazanç elde etmeyen işletmelerde bununla sıklıkla karşılaşıyoruz.

Doğru Pazarlama: İnternetin hayatımıza girmesi ve giderek yaygınlaşması en çok işletmeler için kazançlı olmaya başladı. Çünkü aylık asgari ücretin altındaki reklam harcamalarıyla beklenmedik derecede pozitif sonuçlar elde edilebiliyor. Fakat hangi hizmetin nerede pazarlandığı en önemli unsurdur.

Mesela: oto kurtarıcı ya da çilingirlik hizmeti sunan işletmeler için için Google Doğru bir mecradır. Çünkü bunlar birer ihtiyaçtır.

İhtiyaçlar acildir. Lakin bir butik ya da danışmanlık şirketi için hem sosyal medya reklamları, hem Google reklamları kullanışlıdır.

Çünkü insanların hem ihtiyaçlarına, hem olası taleplere hitap edebilir. Fakat az bilinen bir ürünün ya da ihtiyaç kategorisine girmeyecek bir ürün için en doğru mecrada sosyal medya reklamlarıdır. Çünkü ürünün bilinirliğe ihtiyacı vardır.

Çoğu zaman profesyonel web sitesi sahibi olmak doğru pazarlama stratejileri geliştirilmediği sürece vasat kalacak ve bekleneni vermeyecektir. Bir web sitesi ziyaret edilmediği sürece değerini kim bilir ?

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları Ne Kadar ?

Fiyatı etkileyen birçok faktör vardır. Bu yüzden vereceğimiz fiyatlar birçok faktöre göre değişiklik göstermekle beraber, fikir edinmeniz açısından ortalama fiyatlardır. Web sitesi fiyatları tamamen ihtiyaçlarınıza göre değişiklik göstermektedir.

Hazır Profesyonel Web Sitesi Fiyatları: Müşteri mıknatısı görünüme sahip hazır tasarımlar özellikle daha düşük maliyetlerle başlangıç yapmak isteyenler için uygundur. Ortalama fiyatları 4000 Türk Lirası ile 6000 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir. Bu ücretler tamamen anahtar teslim fiyatlar içindir.

Tamamen Size Özel Tasarım: Benzersiz bir tasarıma hiç sahip olmak istemez ki. Tamamen sizin isteklerinize göre hazırlanan bir sitesinin ortalama maliyeti 20.000 Türk Lirası ile 40.000 Türk Lirası arasında tamamen sizin isteklerinize bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

TanıtımX İle Bir Adım Önde Olun!

TanıtımX Dijital olarak bugüne kadar birçok farklı sektörden, birçok farklı işletmeyle iş birliği geliştirerek beklenmedik güzellikte sonuçlar elde ettik. Sadece profesyonel web sitesi için Google Reklamları başta olmak üzere dijital dünya ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Çağatay Güney
Çağatay Güney

Kariyerime 16 yaşındayken Wordpress ile kurduğum ilk siteyle başladım. Ardından bir web sitesini kurmanın tek başına yeterli olmadığını fark edip; Dijital Pazarlama (SEO, SEM) ile tanıştıktan sonra dijital dünyanın işletmelere ve bana neler sunabileceğini bizzat ve farklı yöntemlerle deneyerek öğrendim.
Nisan 2022'de TanıtımX Dijital ile birlikte birçok farklı KOBİ'nin büyümesine ve maksimum reklam geri dönüşümüyle işletmesini büyütmesine katkı sağladık.