Sürpriz Ücretler & Aylık Ödemeler Yok.

Kurumsal & Hazır Web Tasarım

Günümüzde internet her alanda kullanılır ve insanlar için önemlidir. İnterneti insanlar iletişim, bilgi edinme, iş, eğlence gibi pek çok alanda rahatlıkla kullanabilir. İnternetin bu kadar önemli olması nedeniyle kurumsal firmalar açısından bir web sitesi sahibi olmak da önemli bir hale gelmiştir. Kurumsal firmalar açısından kurumsal web tasarımı son derece önemlidir.

Kurumsal web tasarımı çeşitli firmaların kurumsallığının iyi bir şekilde yansıtılmasını amaçlar. Web sitelerinin bu bağlamda firmaların kurumsallığına uygun şekilde hazırlanması oldukça önemlidir. Çünkü web siteleri firmaların kurumsal kimliğinin dünyaya açılmasına yardımcı olan en önemli araçtır. Tüm bu sebeplerden ötürü web sitelerinin tasarımlarının firmanın imajı göz önünde bulundurularak hazırlanması sın derece önemlidir. Kaliteli kurumsal web sitesi tasarımlarında web sitelerinin firmanın kurumsallığını en iyi şekilde yansıtması son derece önemlidir.

Kurumsal web siteleri tasarlanırken hizmet verilen firmanın verdiği hizmetler, logosu, hedef kitlesi gibi önemli konuların dikkate alınması gerekir. Bunun yanında firmanın web sitesinin rengi, yazı fontu gibi konularında firmanın özelliklerine uygun bir şekilde seçilmesi önemli bir konudur. Bu şekilde web sitesi firmanın tüm özelliklerini en iyi şekilde yansıtacaktır. Web tasarım ile firmaların yansıtmak istediği imajın doğru bir şekilde yansıtılması sağlanabilir.

Kurumsal Web Tasarım İçin İyi Bir Ajans Önemli

Web sitesi hazırlamak deneyim ve tecrübe gerektirir. Mobil uyumlu olması, reklam verildiği zaman potansiyel müşterilere ulaşabilmek için tüm adımlar dikkatli atılmalıdır. 

 TanıtımX Dijital Pazarlama Ajansı, bu süreci adınıza yönetir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazır web tasarım hizmeti sunar. 

 Gücümüzü deneyimimizden ve WordPress’in güçlü altyapısından alıyoruz. En iyi fiyat garantisi ve sürpriz ödemeler olmadan web sitesi sahibi olabilir ya da web sitenizi yenileyebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarımına Neden Önem Verilmeli?

Kurumsal kimliğe uygun bir şekilde hazırlanan web tasarımları firmaların prestiji açısından oldukça önemlidir. Firmalar edinmiş oldukları web siteleri ile internet ortamında da kendilerine yer edinmiş olurlar. Gerçekleştirmiş olduğumuz kurumsal web tasarımları firmanızın ürün ve hizmetlerinin etkili bir şekilde yansıtılmasına olanak sağlar.

Gerçekleştirmiş olduğumuz kurumsal web tasarımları sayesinde firmanız internet ortamında daha güvenli bir imaj kazanacaktır. Tasarımlarımızda önem verdiğimiz kurumsallık ile firmanızın istikrarını ve çalışmalarını müşterilerinize ve hedef kitlenize özenli bir şekilde yansıtırız. Hazırlamış olduğumuz web sitesi sayesinde sektörde markalaşmanız çok daha kolay olacaktır. Kurumsal web tasarım çalışmaları için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 • Türkiye’de 62,7 Milyon kişinin internete erişimi var.  Bu kadar devasa bir kitleye ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi sergilemek istemez misiniz ?
 • Siz dahi merak ettiğiniz soruların yanıtlarına yada hizmetlere internet aracılığıyla ulaşıyorsunuz. Potansiyel müşterilerinizde böyle yapıyor. Bu kitleleri cezbetmek ve potansiyel müşteriye çevirmek için kurumsal web tasarıma önem vermelisiniz. 
 • TanıtımX Dijital Pazarlama ajansı, işletme dostu ücretler sunar ve tutamayacağı sözler vermez. Bizimle çalışarak; Etkili ve sizi en iyi anlatan web sitesine sahip olabilirsiniz.

İstpak İlaçlama İçin Ne Yaptık ?

İstpak ilaçlama; Kişilere ve kurumlara haşerelerle uğraşma konusunda profesyonel destek sunmaktadır. Potansiyel müşterilerine ulaşması için en iyi yol; Hem hizmetleri, hem de daha fazla güven vermesi için haşerelerle ilgili bilgilerin eklenmesi gerekiyordu. 

Peki Biz Ne Yaptık?

 • Kolay, anlaşılabilir ve  tüm hizmetlerini sunabileceği bir anasayfa hazırladık. 
 • Tüm hizmetler için özel sayfalar oluşturduk ve potansiyel müşterilerin görmesi için anasayfaya ekledik. 
 • Çok daha hızlı iletişim kurulması ve müşterilerin kayıt altına alınması için Whatsapp iletişim butonu ekledik. 

WordPress’in Gücüyle Hazır web Tasarım

Hazır web tasarımsayesinde firmalar kendi kurumsal kimliklerini en iyi şekilde yansıtabilirler. Web tasarımına başlanırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur.

 • Bir firmanın kurumsal web tasarımlarında öncelikle firma ile aynı sektörde yer alan uluslararası firmalara ait web sitelerinin analiz edilmesi ve incelenmesi gerekir.
 • Tasarım işlemlerinin firmanın bulunduğu sektöre uygun bir şekilde yapılmasına özen gösterilmelidir.
 • Firmanın ulaşmak istediği hedef kitleye ve çalıştığı sektöre uygun bir şekilde SEO çalışmaları gerçekleştirilmelidir.
 • Hedef kitlenin sitede daha kolay bir şekilde dolaşması adına sitede bir navigasyon bulunması son derece önemlidir.
 • Bunun yanında sitenin tasarımında insanların ilgisini çekecek şekilde renk ve tema seçimlerine özen gösterilmesi de önemli konulardan biridir.

Kurumsal web tasarımlarında ara yüzün modern bir yapıda olmasına ekstra dikkat edilmelidir. Web tasarımında artık modası geçmiş tasarımlar yerine yeni trendlerin takip edilmesi gerekir. Ancak bunu yaparken kurumsal ciddiyetten ayrılmamak ve buna uygun bir şekilde hareket etmek de önemli konular arasında yer alır.

Kurumsal web tasarımlarında bu tasarımların tüm cihazlardan rahatlıkla kullanılabilecek şekilde responsive bir tasarımının olmasına özen gösterilmesi gerekir. Kurumsal web sitelerinde e-posta, şirket telefonu, adres gibi bilgilerin yer almasına mutlaka dikkat edilmelidir. Bunun yanında firmanın adresi Google Map harita ile web sitesinde yer almalıdır. Firmaların tamamı kendi sektörlerinde yer alan diğer firmalar ile rekabet halindedir. Bu nedenle firmaların web siteleri ile ilgili tasarımlarda kurumsal SEO hizmeti almaya dikkat etmesi önemlidir. Bu şekilde firmanın bulunduğu sektör ile alakalı olarak yapılan aramalarda firma her zaman üst sıralarda olacaktır.

Kurumsal firmaların kimliklerini ve potansiyel müşterilerine ulaşabilmesi için hazırlanan web siteleridir.

WordPress’in güçlü altyapısıyla hazırlanan web siteleridir. Hazır web tasarım hizmeti sayesinde daha makul ücretlere, yüksek kaliteli web sitesi sahibi olabilirsiniz. 

Merak ettiğiniz soruları yanıtlayalım.

Dijital pazarlama, web tasarım ya da aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçin.