Google Reklamları

Tıklama Başı Maliyetlerle Google'da İlk Sırada Olun

 Google reklamları, web sitelerinin daha üst sıralarda yer alması amacıyla tercih ettikleri reklam türlerini ifade ediyor. Google reklamları sürekli olarak alınabilen hizmetler olmasıyla web sitelerinin daha fazla kişiye erişim sağlanmasına mümkün kılıyor. Aynı zamanda arama motorunda her zaman üst sıralarda kalabilmek Google reklamları sayesinde yine Mümkün olabilir.

 E-ticaret ve markalaşmak günümüzde önemli bir hale geldiği için sıklıkla Google reklamlarına da ihtiyaç duyulmaya başlandı. Bu şekilde e-ticaret sitelerinin daha fazla müşteriye ulaşım sağlaması ve daha hızlı şekilde yükselmesi mümkün olur. Aynı zamanda web sitelerinin ve daha profesyonel izlenim sunmak isteyen markaların da bu hizmeti tercih etmesi mümkündür. Google reklamlarında pek çok model seçenekleri mevcuttur.

Google reklamlarında çoğu zaman tıklama aldıkça ödeme yaparsınız. Bu sayede reklamınız yayınlanmaya başladığı andan itibaren potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Özellikle Arama Ağı Reklamı, KOBİ ve işletmeler için bulunmaz fırsattır. Hangi sektörde olduğunuza bakılmaksızın tıklama başı maliyetlerle Google'da ilk sırada çıkabilirsiniz.

Google'da İlk Sırada Çıkın

Google reklam modellerinde metin reklamları en sık tercih edilen reklamlar arasında yerini alıyor. Metin reklamları verildiğinde internet siteleri direkt olarak kişinin arama motorlarında çıkan ve en üst sıralarda yer alan reklamların oluşmasını sağlayan bir modeldir. Bu yüzden tercih edilebilecek ideal Google reklam modelleri arasında yer alıyor.

İstediğiniz anahtar kelimelerde, Google'da size ihtiyaç duyan kişilerin karşısına çıkarak potansiyel müşterilerilerinize en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Reklam bütçesi, yayın saat ve günleri, hangi şehirlerde gösterilmesi istendiğini belirleriz. Bu sayede birçok reklam modeline oranla çok daha başarılı sonuçlar verir.

Görsel Reklamlarla Doğru Kitlelere ulaşın

Google reklamı verirken özellikle müşteriye ya da kitleye daha iyi bir görsel sunabilmek adına resimli reklam modeli tercih edilebilir. Bu reklam modelinde iyi bir görsel seçerek özellikle sitenin içeriğine uygun bir görselle daha fazla kişiye erişim sağlanabilir. Bu kaliteli ve tercih edilebilecek reklam sayesinde erişim daha iyi bir şekilde yükselir.

Görsel seçerken özellikle içeriye uygun olması aynı zamanda net ve zevke hitap eden bir görsel olması da önem taşır. Bu sebepten dolayı resimli reklamlarda bu tarz detaylara dikkat etmekte fayda var.

Yaş aralığından, kullandığı cihaza kadar birçok farklı biçimde hedefleme yapmaya imkan sunması Google Görsel reklamlarının başarısının en önemli gücüdür.

Günlük 10 Türk Lirasına dahi web sitenize ziyaretçi sağlayarak ürün ya da paketlerinizin satışını sandığınızdan çok daha etkili biçimde tanıtabilirsiniz.

Gmail Reklamları

Gmail reklamları ise markaların Gmail yöntemi ile insanlara ulaşım sağlayarak yenilikler hakkında bilgilendirmesi gibi durumlarla sağlanır. Bu şekilde etkileşim kurmak ve kişileri özellikle indirim dönemleri ya da kampanya dönemlerinde bilgilendirmek her zaman hızlı ve olumlu geri dönüşlerin sağlanmasına mümkün kılar.

Özellikle teşvik edici ve tıklanma olasılığının yüksek olması göz önünde bulundurulur. Böylelikle daha fazla kişiye ulaşım sağlanarak Gmail sayesinde reklamlar en iyi şekilde sağlanır.

Hepimiz neredeyse her gün maillerimizi kontrol ederiz. Kişilere gelen maillerin üzerinde gözükerek hem organik hem dikkat çeken reklam modelidir.

Tıpkı görsel reklam gibi çok düşük bütçelerle, tıklama ve gösterim başına ücret ödeyerek reklam gösterebilirsiniz.

Google İş Ortağı TanıtımX İle Başarıyı Yakalayın

Dijital pazarlama süreci başlı başına deneyim ve tecrübe gerektirir. TanıtımX Dijital İstanbul SEO, web tasarım ve Google Reklamları başta olmak üzere işletmelerin dijital ihtiyaçları için süreci kolaylaştırır ve işlerini artırması konusunda profesyonel danışmanlık hizmetleri sunar. 

TanıtımX Dijital, Google İş Ortağıdır. Google İş Ortaklarına özel avantajlardan yararlanarak güvenle reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Reklam hesabı adınıza ait olacağı için reklamlarınızı takip edebilir, harcanan bütçe, reklam performansı ve süreci bizzat takip edebilirsiniz.

Referanslarımız

TanıtımX olarak; web tasarım, dijital pazarlama ve özel gün tasarım arşivimizle birçok markaya danışmanlık ve hizmet sunduk.