Hakkımızda

TanıtımX Dijital

Dijitale İlk Adımı Atmak İçin En Doğru Zaman!

Türkiye nüfusunun yaklaşık %80'i internete erişebiliyor. TanıtımX Dijital olarak bu rakamın ne kadar büyük olduğunu biliyoruz. Hem kendimiz için, hem danışanlarımız için bu sürecin doğru yönetimi için kurduğumuz TanıtımX, danışanlarına dijitalde varolmanın ve en işlek caddedeki bir işletmeden bile daha fazla "hedef müşteriye" ulaşmanız konusunda destek oluyoruz.

İş ortaklarımızla birlikte öncelikle Türkiye’de, sonrasında Global hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Bu noktaya gelmemizdeki en önemli anahtarın, gerçekleştirdiğimiz çalışmalar olduğu bilincindeyiz.

Başarıya giden yolun; Etik değerlere sahip olmak ve sıkı çalışma disiplininden geldiğini biliyoruz. Hedefleriniz ve amaçlarınız göz önünde bulundurarak buna uygun bir harita hazırlıyoruz.

TanıtımX

Zamanın Değerini Biliyor, Sözümüzü Tutuyoruz

Zaman hepimiz için kıymetlidir. Projeye başlamadan önce projenin kapsamına bağlı olarak vaat ettiğimiz sürede teslim ediyoruz.

Şeffaf ve Sürekli İletişim

Süreç içerisinde neler yaptığımız ve yapacağımızla ilgili detaylı raporlama yaparak bilgi veriyor, neler yaptığımızı şeffaf ve anlık biçimde istediğiniz mecradan paylaşıyoruz.

Bir Bütün Olarak Yaklaşıyoruz

İyi ve doğru kurgulanmış bir web sitesi dijital pazarlama sürecinin en önemli adımıdır. Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecek içeriklerle başarılı sonuç vaat ediyoruz.

Mutlu Danışanlarımız

TanıtımX Dijital; web tasarım, dijital pazarlama ve özel gün tasarım arşiviyle birlikte işletmelerin dijital varlıklarının bir adım önde olması için bütüncül bir yaklaşık sunar. Tecrübe ve deneyimlerimiz fark yaratan ve başarılı sonuçların ancak bu çalışma metoduyla başarılı sonuçlar sunduğunu göstermiştir.