Avukat Web Sitesi Tasarımı

Danışanlarınızın daha hızlı ulaşabileceği ve hatta online ödeme yapabilecekler Avukat web sitesi sahibi olmak ister misiniz? O zaman TanıtımX Dijital Pazarlama Ajansına hoş geldiniz! Bu makale içerisinde web sitesi ve pazarlama süreci hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtlayacağız.

Avukat Web Sitesi Nasıl Olmalıdır ?

  • Türkiye Barolar Birliği reklam yasağı sebebiyle domainin uzantısı av.tr olmak zorundadır. Bu uzantı gerekli belgeler alındığı sürece kısa sürede edinilebilir.
  • Siteler muhakkak suretle telefon uyumlu olmalıdır. Aslında bu bir seçenek değil, zaten olması gereken bir standarttır.
  • İçerikler hızlı ve hatta bize bile sormadan kolay yönetilebilir olmalıdır. Ekleyeceğiniz içerik ve resimler için Microsoft Word gibi içerik yazma imkanı olan bir altyapı ilginizi çekmez mi ?
  • av.tr uzantılı bir mail adresiniz olmalıdır. Hem kurumsal olacak, hem de müvekkillerinize güven verecektir.
  • Siteye giren kullanıcı sizinle hızlıca iletişime geçebilmelidir. Tıpkı şu an web sitemizde olduğu gibi.
  • Site hızlı açılabilmelidir. Günümüzde kim sayfanın açılmasını beklemek ister ki.
  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu olmalıdır.
Aslında yukarıda alan maddelerin bir çoğunun zaten olması gerekir. Bizler web sitenizi hazırlarken yukarıdaki maddeleri göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz.

Avukat Logo Tasarımı

Kurumsal kimlik denildiği takdirde ilk akla gelen noktalardan biriside logodur. Güzel bir logo; Hem güven verecek, hem de kurumsal kimliğinizi yansıtacaktır. İstediğiniz renklerde, hızlı ve matbu ürünlerde yüksek kalitede durması büyük bir öneme sahiptir. Eğer hukuk büronuza özel bir logo isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Avukat web sitesinin yanı sıra bu hizmeti tarafımızdan alarak; Koşturmanıza ya da farklı alanlardan takip etmek yerine süreci tek bir alandan yürütebilirsiniz. Hem gereksiz yere yorulmayacak, hem de TanıtımX Dijital Pazarlama Ajansı güvencesiyle hizmet alabileceksiniz. Süreç Nasıl İlerler ?
  • Örnek tasarımlar hazırlanır,
  • Tasarımlar arasında seçilenlerden birisi üzerinde istenildiği takdirde düzenlenme yapılır.
  • Dilenirse; Kartvizit, antetli kağıt ya da farklı hizmetler sunulur.

Avukat SEO Hizmeti

İstanbul SEO ajansı olarak müvekkillerinizin tarafınızla daha hızlı iletişime geçmesi ve daha fazla müvekkile ulaşabilmeniz için gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Fakat bu kısa bir süreç değildir. Anahtar kelimeye bağlı olarak sonuç alınması için gereken süre; 3 ay ile 12 ay arasında değişiklik göstermektedir.    

Avukat web sitesi fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Hazır web sitesi tasarımlarının avantajıyla 1500 Türk Lirası ile 3000 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir. 

İlgili alan adı nic.tr ile alınabilir. nic.tr; Orta Doğu Teknik Üniversitesi bünyesinde olan ve ülkemizin .tr uzantılı resmi alan adı sağlayıcılarından birisidir. Bununla birlikte yine birçok farklı şirketten av.tr uzantılı alan adı alınabilir.

Elbette, bunun için web sitenizin yayında olmasına gerek yoktur. Detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Çağatay Güney
Çağatay Güney

Kariyerime 16 yaşındayken Wordpress ile kurduğum ilk siteyle başladım. Ardından bir web sitesini kurmanın tek başına yeterli olmadığını fark edip; Dijital Pazarlama (SEO, SEM) ile tanıştıktan sonra dijital dünyanın işletmelere ve bana neler sunabileceğini bizzat ve farklı yöntemlerle deneyerek öğrendim.
Nisan 2022'de TanıtımX Dijital ile birlikte birçok farklı KOBİ'nin büyümesine ve maksimum reklam geri dönüşümüyle işletmesini büyütmesine katkı sağladık.