Bodrum Web Tasarım

TanıtımX Dijital Pazarlama Ajansı, Bodrum web tasarım hizmeti; site görünümü ve estetiği açısından oldukça önemlidir. Web tasarımını bir site için oluşturulan şemanın çeşitli kodlar yardımı ile yazılıma dönüştürülmesi şeklinde açıklayabiliriz. Sitenin dışarıdan bakıldığında nasıl göründüğü, renk tonları ve içerikleri gibi pek çok unsur web tasarım ile gerçekleşir. Kişiler ya da kurumlar hangi alanda faaliyet gösterirse göstersin web sitelerinin önemi oldukça büyüktür. Öyle ki günümüzde web sitelerinin konumu bir firma için olmazsa olmaz kriterlerden biri haline gelmiştir.

Bizler de Bodrum Web Tasarım firması olarak müşterilerimize en iyi şekilde web tasarım hizmeti sunmaktayız. Taleplerinize uygun olacak nitelikte internet sitenizi inşa ederek sizlere kullanıma hazır bir şekilde teslim etmekteyiz.

Web Tasarımının Önemi

Web sitesinin firmaların önemli ve vazgeçilmez unsuru olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bir site firmanın ön yüzüdür. Firmayı hiç bilmeyen ya da bilip online olarak firmanın hizmet ve ürünlerinden faydalanmak isteyen ziyaretçiler site tasarımına göre puan verir. Bu nedenle web tasarımında kullanılacak renkler, içerikler, sayfanın geçiş hızı, sitenin ana hat görünümü ve sadeliği oldukça önemlidir.

Sitede her ne kadar kaliteli içerikler paylaşılsa da, ürünleriniz mükemmel nitelikte siteye yansıtılmış olsa da ziyaretçi site tasarımını beğenmediği sürece bir daha sayfayı ziyaret etmez. Daha net açıklamak gerekirse web tasarım aslında sitenin büründüğü bir elbisedir. Elbise güzelse site beğenilir. Web tasarım sadece görünüm bakımından değil, sayfaların geçiş hızını ve sayfalarda bulunan menülerin anlaşılırlığını da kapsar. Bizler de ziyaretçilerinizin memnun kalacağı bir tasarım oluşturarak ziyaretçi sayınızın artmasına yardımcı olmaktayız.

Türkiye’de 62,7 Milyon kişinin internet kullandığını biliyor musunuz? Siz de web tasarım hizmetimizden yararlanarak bu kitleye ulaşabilirsiniz!

(Kaynak: TÜİK)

Web Tasarım ile Nasıl Ziyaretçi Çekilir?

Web tasarımı ile ziyaretçi çekmek bazı püf noktalara dayanır. Bu püf noktalar arasında ise şunlar yer alır;

  • Site sade ve anlaşılır bir tasarıma sahip olmalıdır.
  • Ziyaretçi siteye girdiğinde aradığını kolayca bulmalıdır.
  • Tasarım renkli, dikkat çekici ama gözü yormayacak şekilde olmalıdır.
  • Renk tonlarıyla, ürünleriyle ve içeriği ile firmayı müşteriye direk yansıtmalıdır.
  • Hedef kitleye odaklanmış biçimde olmalıdır.
  • Ziyaretçinin merak edebileceği her türlü detay sayfada yer almalıdır.
  • Sayfaların geçiş hızı iyi olmalı ve menüler anlaşılır bir şekilde hazırlanmalıdır.

Bizler de Bodrum Web Tasarım firması olarak aradığınız her türlü kriteri web sitenize taşımaktayız. Siz de firmamızı güvenle tercih ederek hedef kitlenize kolayca erişebilirsiniz.

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Kurumsal web tasarım, sadece uzmanların kullanabileceği özel programlar vasıtası ile hazırlanır. Web tasarımı için sıklıkla kullandığımız program Adobe Photoshop programıdır. Programda tasarımın her bir ayrıntısı hazırlanır. Ana sayfada yer alacak olan menü, görsel konumları, yazıların nerede yer alacağı, yazılarda kullanılacak fontlar, menü renk tonları, diğer sayfalara geçiş hızı gibi faktörler programda tek tek ele alınır.

Gereken ayarlar yapıldıktan sonra sayfa html diline çevrilir. Sonrasında hazırlanan tasarım web siteye girilir. Site tamamen özgün bir şekilde hazırlanmalıdır. Aksi taktirde Google tarafından olumsuz puan alınır. Bizler Bodrum Web Tasarım şirketi olarak tüm özgünlüğümüzü ortaya koyarız.

Web site tasarımına başladığımızda önceliğimiz sizlerden gelen taleptir. Site sahibi olarak ne istediğinizi bize belirtirsiniz, sektör hakkında araştırma yapılır ve buna göre site kurulur. Tüm işlemler bittikten sonra gereken test çalışması yapılır ve artık işlem tamamlanır.

Bodrum Web Tasarım olarak müşteri talebine uygun ve sizlerin memnuniyetini üst noktada tutacak şekilde tasarım hizmetlerimizi tarafınıza sunmaktayız. Siz de kaliteli tasarımlar için bizimle iletişime geçebilir ve bütçenize uygun fiyatlarda web tasarım hizmeti temin edebilirsiniz.

Google Reklamları

Google'ın gücünden yararlanmak ister misiniz? Arama sonuçlarında ilk sırada çıkın ve rakiplerinizin önüne geçin.

Web Tasarım

Wordpress'in güçlü altyapısıyla kurumunuza ve bütçenize özel çözümler sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Türkiye'de 54 Milyon kişi sosyal medya kullanıyor. Kitlelere TanıtımX ile erişerek, etkili içeriklerle bir adım önde olun.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Geri dönüş oranı en yüksek yatırım; Şüphesiz SEO çalışmasıdır. Google'de organik olarak ilk sayfada olun.

E-Ticaret

TanıtımX'in güçlü iş ortaklarıyla internetteki mağazanızı kısa sürede açalım. Dijital pazarlama hizmetimizle işinizi online olarak büyütün.

Daima Destek

Dijital pazarlama uzun bir süreçtir. Bu süreçte daima yanınızda olacak, merak ettiğiniz tüm soruları en kısa sürede yanıtlayacağız.

Siz Düşünmeyin; TanıtımX Kurumsal Web Sitenizi 72 Saatte Hazırlasın

Kurumsal web tasarım hizmeti tecrübe ve deneyim gerektirir. Bunun yanı sıra dijitaldeki işletmenizin kapalı kalması ya da sürenin uzaması oldukça tatsız olacağını biliyoruz. 

 TanıtımX Dijital Pazarlama Ajansıyla tüm süreci şeffaf olarak görebilir, merak ettiğiniz tüm sorulara birer, birer yanıt alabilirsiniz.

Süreç Nasıl İlerler?

  • Uygun şablonu belirleriz.
  • Resim ve içerikleri aktarırsınız. (İsterseniz içerikleri biz hazırlarız.)
  • Vereceğimiz link ile anlık olarak web sitenizin hazırlanışını izleyebilirsiniz.

Merak ettiğiniz soruları yanıtlayalım.

Dijital pazarlama, web tasarım ya da aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçin.

Çağatay Güney
Çağatay Güney

Kariyerime 16 yaşındayken Wordpress ile kurduğum ilk siteyle başladım. Ardından bir web sitesini kurmanın tek başına yeterli olmadığını fark edip; Dijital Pazarlama (SEO, SEM) ile tanıştıktan sonra dijital dünyanın işletmelere ve bana neler sunabileceğini bizzat ve farklı yöntemlerle deneyerek öğrendim.
Nisan 2022'de TanıtımX Dijital ile birlikte birçok farklı KOBİ'nin büyümesine ve maksimum reklam geri dönüşümüyle işletmesini büyütmesine katkı sağladık.